Вівторок, 21 травня 2013 07:09

Лікування доріг, після зими

  • Друк
  • Email
Лікування доріг, після зими

Дороги життєво необхідні як у мегаполісах, так і в невеликих населених пунктах. Після важкої зимівлі, коли НАРЕШТІ зійшов сніг, всі жахнулися, побачивши, наскільки матінка природа була нещадною до такого важливого блага цивілізації, як дороги. Реакція українців на цю проблему булла дуже різноманітною: дехто почав виправдовуватись, хтось побіг на мітинги до Верховної Ради та Кабміну, а хтось просто лаявся на всіх і вся. Не обійшла біда і наше місто, стан доріг після зими і в нас не був кращим ніж на решті території нашої країни. Та поки інші сва- ряться, шукають крайнього, та хто кому заборгував, на вулицях, а точніше на дорогах Богуслава, вже кипить робота.

 

За інформацією міської ради,зараз ведеться ремонт доріг на та- ких вулицях:

- Шевченка

- Франка

- Миколаївська

- Корольова

- Ватутіна

- Мисайлівська

- Інтернаціональна

- Корсунська

- Свердлова

Частину робіт, вже виконано. Загалом планується витратити на ремонт даних вулиць, понад 300 тисяч гривень. Найближчим часом буде виконаний капітальний ремонт вулиць Миколаївська (під’їзди в двори та тротуари) та вулиці Шевченка. В планах, в поточному році виконати ремонтні роботи і на інших вулицях міста. Зусиллями міської ради, в короткі терміни дороги знову будуть приведені в задовільний стан, і всі ми знову зможемо вигуляти своїх багатоколісних друзів, не боячись за їх здоров’я. Щоправда і тут знайшлися незадоволені. Тільки й чути балачок, мовляв: ям на дорогах набили, а ремонтувати не збираються. Та кожен, хто вміє тверезо оцінювати ситуацію, може сам зрозуміти, наскільки великий обсяг робіт вже проведений. Насправді, потрібно лиш запастись терпінням, й дещо зачекати. Тому, що будь-яка помилка або недоробка призведе до руй-

нування відновленої ділянки дороги і тоді будуть втрачені кошти та сили, що були витрачені на ремонт. Спільними зусиллями можна подолати будь-які негаразди, потрібно лише бути трішечки терплячішими.

 

 

Наш кор.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Читати 106 разів
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Купить СНПЧ
Joomla