Вівторок, 11 червня 2013 13:04

Турнір з мініфутболу

  • Друк
  • Email
Турнір з мініфутболу

28 травня 2013 року у м. Богуслав відбувся другий турнір з міні-футболу серед школярів менших класів. Захід було присвячено пам'яті почесного жителя м. Богуслава Онофрея В.Ю. (Онофрей Василь Юрійович працював на посаді керуючого Богуславською філією ПАТ «Банк «Київська Русь» впродовж 10 років. За значний особистий внесок у розбудову банківської системи Богуславського району його ім’я  внесене до Книги почесних громадян міста «Гордість і слава Богуслава». Також йому присвоєно звання «Почесний громадянин м. Богуслава»)

Організатором проведення турніру виступила Богуславська районна федерація футболу. Перший турнір проводився 22 травня 2012 року.

 

Участь у змаганнях взяли 6 команд з Богуславу та району. Юні спортсмени показали неперевершену гру та справжню спортивну, видовищну та запеклу боротьбу. Кожна команда на змаганнях показала високий рівень професіоналізму та жагу до перемоги. Та все ж це спорт, і в підсумках змагань учасники поділили між собою призові місця таким чином: перше місце здобула  команда 3-ї Богуславської ЗОШ під керівництвом Александрова А., друге місце взяла команда Мисайлівської НВК тренер Годвал В; 3-е Побережківський НВК, тренер Федоров В.. Переможцям було вручено кубок та цінні призи. Також по закінченню змагань, окремою нагородою був відзначений кращий гравець – Гибало Сергій. Подарунки та дипломи отримали решта команд. Всі учасники отримали призи, грамоти й подяки від міського голови Дяченка В.М. Нагородження проводили син Онофрея В.Ю. - Юрій, та дружина Тетяна Степанівна.

Спорт – невід’ємна й дуже важлива частина життя нашого міста, тому хочемо подякувати, тим хто допоміг у проведенні цього змагання: голові правління ВАТ  "БОГУСЛАВСЬКА СІЛЬГОСПТЕХНІКА" Гавриленку П.М., ПАТ «Суконна фабрика» Чигірінову В.Ю., керуючій ПАТ Банк «Київська русь» Лукашевській Н.І. та Дирекції 3-ї Богуславської ЗОШ за надане місце для змагань. Доречі слід зазначити, що змагання проводилися на штучному майданчику для мініфутболу, збудованому за допомогою благодійного фонду «Родина».

Оцініть матеріал!
(0 голосів)
Читати 184 разів
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Купить СНПЧ
Joomla